Дэвід Бэкхэм павесяліў удзельнікаў прэс-канферэнцыі, адказаўшы на званок

У Дэвіда Бэкхэма, несумненна, развіта пачуццё гумару. Вядомы футбаліст рассмяшыў усіх тых, хто сабраўся на прэс-канферэнцыі, якая прайшла пасля дабрачыннага матчу Unicef, арганізаванага ў дапамогу дзецям.

выпушчаная магчымасць

Журналісты задавалі экс-капітану зборнай Англіі свае пытанні, а ён прыязна адказваў на них.Один з рэпарцёраў запісваў словы Бэкхэма на тэлефон і ў момант маналогу спартсмена мабільны нечакана зазваніў. Дэвід не разгубіўся і ўзяў трубку замест гаспадара, але, відавочна, абанент, пачуўшы іншы голас, засаромеўся і не прамовіў ні слова.

Цяпер тэлефанаваў кусае сабе локці, бо забыўся шанец пагутарыць з футбольнай зоркай.

Чытайце таксама

кранальны момант

Дабрачынная гульня, пасля якой адбыўся пацешны эпізод, прайшла ў Манчэстэры. На поле стадыёна «Олд Трафард» сустрэліся зборная Англіі і Ірландыі і аб'яднаная каманда свету.

Брытанцы змаглі перамагчы сапернікаў з лікам 3: 1. У паядынку дублем адзначыўся Майкл Оўэн і па разу забілі Пол Скоулз, Дуайт Йорк.

На 75-й хвіліне сустрэчы здарыўся яшчэ адзін цікавы момант, героямі якога стаў Бэкхэм і яго 16-гадовы сын Бруклін. Знакаміты бацька саступіў яму сваё месца на поле і Бэкхэм-малодшы годна адыграў за яго 15 хвілін.